Yolcu360 ARAÇ KİRALAMA İLE TÜM TÜRKİYE’DE AYRICALIKLISINIZ
Günlük ve kısa süreli araç kiralama, tüm Türkiye’de ihtiyaç duyulabilen, gerek iş gerekse özel seyahatlerinizde tercih edebileceğiniz, önemli, pratik ve keyifli bir hizmettir. Zaman kazandıran ve hareket özgürlüğü sunan bu hizmet, gereği durumlarda aracınızı kullanmadan değerlendirebileceğiniz uygun bir alternatiftir. Yolcu360 Araç Kiralama’nın Türkiye çapında sunduğu yaygın hizmet ağıyla, doğru araç kiralama hizmetine erişmek çok daha kolay ve hızlı. İstanbul’dan Antalya’ya, İzmir’den Ankara’ya, Trabzon’dan Hatay’a, 81 İl ve 81 hizmet noktamızla size çok yakınız.
Yolcu360 Araç Kiralama’nın 2005 yılından itibaren hayata geçirdiği projesi ‘’Kurumsal Üyelik Sistemi’’ sayesinde, üye firmalarımız mevcut avantajlarımıza ek olarak kurumsal ayrıcalıklardan da ücretsiz olarak yararlanabilmektedir. Sistemimiz sayesinde üyelerimiz, araç kiralama işlemlerinin zaman kaybettiren tüm operasyon süreçlerinden uzak, bütçeleme ve maliyet kontrolü kolaylığıyla, hızlı, pratik, müşteri odaklı ve tam teminatlı hizmetin farkını yaşamaktadır.
Hatchback, sedan, suv, mpv, 8+1 gibi çeşitli alternatifleri içeren araç gruplarımız, benzinli veya dizel yakıtlı, manuel ya da otomatik vites olarak, Yolcu360 Car ‘ın 18.000’e yaklaşan geniş araç filosunda sunulmaktadır. Araç kiralama, yıkama ve ekspres servis hizmetlerimizi bir arada sunan istasyonlarımızla, dilediğiniz yerde, dilediğiniz zaman, dilediğiniz araca, en avantajlı şekilde sahip olabilirsiniz. Siz sadece seçin ve rahatlığın keyfini sürün.
1.172.700
MUTLU MÜŞTERİ
24.450
ARAÇ SAYISI
1.211.100
TOPLAM KM
81
OFİS